Polo Tv Newsy Agnieszka Drewnicka, Marcin Miller i Jacek Stachurski w specjalnym sobotnim wydaniu programu Disco Polo Live! Sprawdźcie koniecznie, jak wyglądają święta gwiazd disco polo!

Agnieszka Drewnicka, Marcin Miller i Jacek Stachurski w specjalnym sobotnim wydaniu programu Disco Polo Live! Sprawdźcie koniecznie, jak wyglądają święta gwiazd disco polo!

dodano: 19.12.2014

Który z zaproszonych artystów jada w Wigilię zupę wiśniową? Jaki był wymarzony prezent Jacka Stachurskiego? O czym marzy w te święta Agnieszka Drewnicka? Ponadto gorąca, muzyczna niespodzianka od grupy Boys! To i wiele więcej czeka Was już jutro o 19:00 w programie Disco Polo Live.W sobotę 20 grudnia czeka Was wyjątkowe wydanie programu Disco Polo Live. Robert Klatt spotkał się z Agnieszka Drewnicką, Marcinem Millerem i Jackiem Satchurskim, by dowiedzieć się jak wyglądają święta w ich domach. Przy suto zastawionym stole gwiazdy opowiedzą o rodzinnych tradycjach, marzeniach z dzieciństwa i noworocznych postanowieniach. Marcin Miller niezwykle barwnie przedstawi swoje pierwsze spotkaniu ze świętym Mikołajem i zdradzi o czym nie będzie rozmawiał podczas Wigilii, Agnieszka Drewnicka złoży pewną poważną deklarację a Jacek Satchurski przybliży Wam świąteczne tradycje swojego rodzinnego regionu.To wszystko w przepięknej oprawie świątecznych teledysków. Zagrają dla Was m.in. Endrju, Akcent, Boys, Diadem i Maxis. Zobaczycie też piękną kolędę „Gdy się Chrystus rodzi" w wykonaniu wokalistki Exaited.

Zobacz zwiastun programu.
Tagi