Polo Tv Newsy Agnieszka Koroniecka wraca w wielkim stylu. Wokalistka wydała płytę „La Tija”

Agnieszka Koroniecka wraca w wielkim stylu. Wokalistka wydała płytę „La Tija”

dodano: 19.08.2014

Już jest! 18 sierpnia po długiej nieobecności pojawiła się długo wyczekiwana płyta La Tiji. Artystka na długo zniknęła z polskiego rynku. Teraz Agnieszka Koroniecka wraca z zupełnie nowym wizerunkiem i nowym repertuarem. Na krążku znalazło się aż 17 piosenek.

Fot. Konrad Kalbarczyk

 
Krążek „La Tija” to kilkanaście energetycznych, tanecznych utworów. Artystka zaprezentowała jeden z nich - „Jedziemy na balangę" - w zeszły weekend na Festiwalu pod Żaglami w Mrągowie. Piosenka została świetnie przyjęta przez publiczność. Trwają już zdjęcia do teledysku. Na krążku obok żywiołowych utworów, które porywają do tańca, znalazła się też piękna ballada. Jak twierdzi sama La Tija, jest to płyta dla wszystkich. Mogą jej słuchać zarówno dzieci, jak i starsi odbiorcy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wokalistka zdradziła nam, że do pracy nad materiałem zmobilizowały ją prośby i sugestie jej wiernych fanów. To oni inspirowali ją przy tworzeniu piosenek na nową płytę.

- To dzięki Wam, moim najwierniejszym fanom możemy wspólnie cieszyć się owocem mojej pracy, płytą „La Tija” - powiedziała artystka. - W każdą piosenkę włożyłam maksymalnie wiele serca i pracy, by osiągnąć najwyższy poziom artystyczny. W ten oto sposób otwieram mój nowy rozdział, mój nowy czas - podkreśliła Koroniecka .

Płyta ukazała się nakładem wydawnictwa Lemon Records. Jest już do nabycia w sieci sklepów Saturn i Media Markt oraz w sklepie Muratora.

Kup płytę już teraz.
Tagi