Polo Tv Newsy Agnieszka Mortka nową DISCO STAR

Agnieszka Mortka nową DISCO STAR

dodano: 02.06.2014

Ogromne emocje, łzy wzruszenia i wielka radość. Finał Disco Star już za nami. Wygrała go piękna radomianka Agnieszka Mortka. To była wielka niespodzianka. Jury jednogłośnie oddało swe głosy na zespół Sonic ale widzowie zdecydowali inaczej.
Sobotni talent show obfitował w niespodzianki. Pierwszą z nich był niesamowity występ wszystkich gwiazd zasiadających w jury programu. Shazza, Radek Liszewski, Marcin Miller i Paweł Jasionowski wykonali razem utwór pt. „Taka miłość”. Kolejną było ogłoszenie trzeciego finalisty, wyłonionego w drodze SMS-owego głosowania widzów. Okazało się, że jest nim Marcin Kłosowski. Od tej pory rozpoczął się ekscytujący pojedynek na głosy. Pierwsza wystąpiła Agnieszka Mortka z utworem „Daj nam czas” zespołu Mejk. Sonic zaprezentował wielki hit grupy Boys „Jesteś szalona”, a Marcin Kłosowski zaśpiewał „Za każdą chwilę z Tobą” formacji Weekend.

W drugim pojedynku zespół Sonic wykonał własny utwór pt. „Ten czas”, który zachwycił jurorów. Agnieszka Mortka wystąpiła z utworem grupy After Party „Wakacyjna love”, a Marcin Kłosowski zaśpiewał „Lato w Kołobrzegu” zespołu Skaner. W trakcie liczenia głosów na scenie pojawiła się grupa Weekend z utworem „Będziesz na zawsze”.

Kiedy jury ogłosiło werdykt publiczności, Agnieszka Mortka nie kryła wzruszenia. Były prawdziwe łzy szczęścia. Podziękowała rodzicom, rodzinie i przyjaciołom z Radomia, którzy wspierali i dopingowali ją przez cały czas trwania programu. Jej zwolennicy pojawili się w studiu w koszulkach z napisem Jagoda – bo taki jest pseudonim pięknej radomianki. Agnieszka zdobyła tytuł Disco Star, wygrała kontrakt z wytwórnią Lemon Records i zaśpiewała na specjalnym koncercie po programie w klubie Explosion. Prócz niej na scenie pojawiła się również grupa Łukash. Nowa gwiazda pojawi się również na 19. Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Wszystkich finalistów i półfinalistów programu będziecie mogli zobaczyć już 4 lipca na specjalnym koncercie Disco Star na festiwalu w Szczecinku! Zapraszamy już dziś na to wielkie święto muzyki disco!

Oglądaj finał DISCO STAR w internecie: część 1, część 2, część 3, część 4.