Polo Tv Newsy Agnieszka Niewęgłowska gościem najbliższego Wszystko mi disco

Agnieszka Niewęgłowska gościem najbliższego Wszystko mi disco

dodano: 06.08.2014

Gościem specjalnym najbliższego Wszystko mi disco będzie Agnieszka Niewęgłowska. W programie usłyszycie jej solowy debiut „Nie będę, nie". Poza tym czeka Was wiele wspaniałych wakacyjnych premier. Znajdą się wśród nich piosenki „Czy Ty mnie kochasz" Rajmunda, „Żabka" - klip z przesłaniem od grupy Jorrgus oraz odświeżona, zupełnie nowa wersja wielkiego przeboju grupy Solaris „Szmaragdy i diamenty".
W jutrzejszym programie Maciej Smoliński zaprosi nas na rozmowę z młodziutką wokalistką Agnieszką Niewęgłowską. Do tej pory Agnieszka występowała w rodzinnym zespole Fortex. Teraz postanowiła spróbować własnych sił w solowym projekcie. Właśnie powstał teledysk do piosenki „Nie będę, nie". Agnieszka zaprezentowała utwór podczas festiwalu w Ostródzie. W programie Wszystko mi disco dowiecie się więcej o jej najbliższych planach i marzeniach.

Będzie także sporo nowości. Zobaczymy najnowszy klip Rajmunda „Czy ty mnie kochasz", w którym wokalista zaprezentował także swój talent do tańca. Premierę będzie miał na naszej antenie teledysk „Żabka" grupy Jorrgus. Prócz tego mamy dla Was nową wersję klipu do wielkiego przeboju zespołu Solaris „Szmaragdy i diamenty".
W programie nie zabraknie największych gwiazd sceny disco. Pokażemy Wam najnowsze propozycje od grupy Akcent, Exaited i Boys.


Oglądaj program Wszystko mi disco we czwartek, 7 sierpnia, o 17:15, a już teraz zobacz jego zapowiedź.Tagi