Polo Tv Newsy Akcent znów zgarnia nagrodę publiczności Festiwalu w Ostródzie!

Akcent znów zgarnia nagrodę publiczności Festiwalu w Ostródzie!

dodano: 27.07.2014

  To niesamowite! Zenek Martyniuk znów udowodnił, że jest królem disco polo i Ostródy! Jego piosenka "Przez twe oczy zielone" podbiła serca ostródzkiej publiczności i widzów Polo tv.

 W przypadku XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie powiedzieć, że atmosfera była gorąca to zdecydowanie zbyt mało! Sobotni wieczór w Ostródzie fani disco polo z pewnością zapamiętają na długo. Zobaczyliśmy chyba wszystkie największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej i nie tylko.
Grand Prix festiwalu zdobył zespół Boys. Wyraźnie wzruszony Marcin Miller, odbierając nagrodę z rąk Małgorzaty Golińskiej, prezes Polo tv, dziękował publiczności i widzom Polo tv,
Ale to nie on był największą gwiazdą wieczoru. Show należał do Zenka Martyniuka i grupy Akcent, który dostał najważniejszą nagrodę - widzów festiwalu. Jak podsumował Robert Klatt, dyrektor artystyczny i muzyczny Ostródy, wśród muzyków krąży już anegdota, że ten festiwal wygrywa zawsze Zenek. Dość powiedzieć, że nagrodę publiczności zdobył kolejny raz z rzędu.
Po części konkursowej wystąpiła gwiazda z Rosji - Jurij Szatunov. Jego "Biełyje rozy", "Diectwo" i inne hity rozpaliły ostródzką publiczność.
Tagi