Polo Tv Newsy Autor niezapomnianego hitu „Ona tańczy dla mnie” Radek Liszewski na planie filmu „Discopolo”

Autor niezapomnianego hitu „Ona tańczy dla mnie” Radek Liszewski na planie filmu „Discopolo”

dodano: 22.09.2014

W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do filmu „Discopolo”. Dziś na planie pojawi się twórca hitu „Ona tańczy dla mnie” - Radek Liszewski z zespołu Weekend. Muzyk napisał o tym na swoim profilu facebookowym. Radku trzymamy kciuki!
To już ostatnie dni zdjęciowe do filmu fabularnego w reżyserii Maćka Bochniaka o fenomenie disco polo. Pod koniec września padnie ostatni klaps na planie tej produkcji. W filmie obok utalentowanych aktorów młodego pokolenia - Dawida Ogrodnika, Tomasza Kota, Joanny Kulig, Piotra Głowackiego, pojawią się także twórcy muzyki tanecznej: Robert Klatt, Tomasz Niecik oraz Radek Liszewski.

Lider grupy Weekend zapytany o swój udział w filmie był bardzo tajemniczy. Nie chciał ujawnić nawet w jaką postać się wcieli. Zdradził nam tylko, że jego rola została mocno okrojona. Jest to spowodowane ograniczeniem czasowym. Muzyk ma tak napięty grafik, że trudno mu było znaleźć więcej czasu, by pojawić się na planie.

Robert Klatt z zespołu Classic ma już za sobą zdjęcia u Maćka Bochniaka. Artysta czuł się przed kamerą filmową jak ryba w wodzie. Nic dziwnego. Klatt w pewnym sensie grał samego siebie. W filmie wcielił się w postać lidera popularnej grupy grającej muzykę lekką, łatwą i przyjemną.

O tym, jak obaj muzycy poradzili sobie z nowym wyzwaniem przekonamy się już w przyszłym roku. Premiera filmu przewidziana jest na 2015 r.