Polo Tv Newsy Bad Boys Blue zaśpiewa dla ostródzkiej publiczności. To nie pierwszy występ zespołu na tym festiwalu

Bad Boys Blue zaśpiewa dla ostródzkiej publiczności. To nie pierwszy występ zespołu na tym festiwalu

dodano: 22.07.2014

John McInerney, wokalista legendarnej grupy Bad Boys Blue, która w tym roku obchodzi swój 30. jubileusz na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie jest wielkim przyjacielem Zenona Martyniuka. Czy obaj wokaliści pojawią się razem na scenie? Jakie przeboje Bad Boys Blue zaśpiewa dla fanów w Ostródzie?
Zespół Bad Boys Blue znają wszyscy fani muzyki tanecznej. Ogromna część publiczności festiwalowej w Ostródzie wychowała się na jego największych hitach. John McInerney, wokalista zespołu, uwielbia nasz kraj, a festiwal w Ostródzie darzy szczególną estymą. Wie, że ma tu rzesze fanów i wielbicieli oraz szczerych i oddanych przyjaciół. Jednym z nich jest król disco polo Zenon Martyniuk.

Panowie poznali się w Nowym Jorku, na koncercie Bad Boys Blue, organizowanym przez przyjaciela wokalisty Akcentu. Obaj muzycy od razy przypadli sobie do gustu. Korespondują ze sobą i często widują się prywatnie. - I John i ja uwielbiamy grać w golfa. Często spotykamy się na polu golfowym w Lipowym Moście - zdradza nam Zenon Martyniuk. - Każde spotkanie z nim jest fajne i udane – dodaje lider Akcentu.

Teraz obaj muzycy spotkają się na jednej scenie największego festiwalu muzyki disco w Polsce. - W 2007 roku Bad Boys Blue był gwiazdą specjalną festiwalu w Ostródzie. Dla Akcentu był to szczególny koncert, gdyż otrzymaliśmy wtedy Grand Prix festiwalu za utwór „Czemu jesteś taka dziewczyno” - dodaje Zenon Martyniuk.

Czy w tym roku czeka nas jakaś niespodzianka z ich strony? O tym przekonacie się już w ten weekend na 19. Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.Tagi