Polo Tv Newsy Bądź jak Czadoman! Kup ekskluzywny zestaw, na który składają się płyta Czadomana oraz T-shirt i wciel się w superbohatera!

Bądź jak Czadoman! Kup ekskluzywny zestaw, na który składają się płyta Czadomana oraz T-shirt i wciel się w superbohatera!

dodano: 17.12.2014

Czaderski zestaw - płyta Czadomana „Czadomania" oraz T-shirt superbohatera - może być Twój! Mega pakiet może się też okazać idealnym prezentem pod choinkę dla Twoich bliskich! Zestaw możesz kupić w sklepie internetowym Lemon Records.W super pakiecie od Czadomana znajdują się tylko dwa elementy, ale za to jakie! Na zestaw składają się płyta CD „Czadomania" oraz T-shirt, dzięki któremu możecie upodobnić się do swojego idola! Zestaw możesz już teraz kupić w sklepie internetowym Lemon Records. Ekskluzywna edycja płytowego debiutu wokalisty z koszulką ukazały się w edycji limitowanej. Dostępne są we wszystkich rozmiarach.


Słuchaj niezapomnianych przebojów Czadomana i baw się w jego T-shircie. Zestaw, który może także okazać się idealnym prezentem gwiazdkowym znajdziesz TU.