Polo Tv Newsy Baśka, Barbara – czyli utwór o pięknej Barbarze i niezłym browarze! Nowy klip formacji Milano już w Polo tv!

Baśka, Barbara – czyli utwór o pięknej Barbarze i niezłym browarze! Nowy klip formacji Milano już w Polo tv!

dodano: 09.04.2015

Gorąca premiera od zespołu Milano. Co się wydarzy kiedy wpuścimy czterech facetów do browaru w towarzystwie seksownej blondynki? Z pewnością będzie gorąco. Grupa Milano postanowiła to sprawdzić. Ich najnowszy klip „Baśka, Barbara” już w Polo tv!

Pomysł na ten klip zrodził się w głowie nowego wokalisty zespołu – Mirosława Alana Trzcińskiego. Muzyk debiutował w pierwszej edycji Disco Star, gdzie gorąco kibicował mu Marcin Miller. Od 2014 roku jest nowym frontmanem Milano.Teledysk „Baśka, Barbara” powstawał w rodzinnym, regionalnym browarze w Harasimowiczach. Tam muzycy w otoczeniu miedzianych kadzi, w których warzyło się podlaskie piwo umieścili część akcji swojej najnowszej produkcji. Po tym upojnym i bardzo wesołym epizodzie cała ekipa przeniosła się do Lipowego Mostu gdzie w hotelowych wnętrzach pojawiła się tytułowa bohaterka. Czym zauroczyła lidera formacji Milano przekonacie się po obejrzeniu teledysku.Ten niewątpliwie smakowity przebój już dziś zagości w Waszych domach jako nasz Hit Dnia.


Tagi