Polo Tv Newsy Będzie całuśnie, tanecznie a czasem nawet uroczyście. Wszystko mi disco prosto z Iłowa

Będzie całuśnie, tanecznie a czasem nawet uroczyście. Wszystko mi disco prosto z Iłowa

dodano: 10.09.2014

Czwartkowy program Wszystko mi disco upłynie pod hasłem jubileuszu grupy Akcent. Będą wywiady z gwiazdami disco polo, które są jednocześnie wiernymi fanami twórczości Zenka Martyniuka. Zobaczcie, co inni artyści mówią o królu muzyki tanecznej. Oglądaj już jutro, godzina 17:15!
Grupę After Party spotkamy za kulisami 17. Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie. Patryk Pegza zdradzi Wam, za co kocha Zenka Martyniuka.

Magda Niewińska przybędzie do studia na spotkanie z Maćkiem Smolińskim z premierą klipu „Buźka” oraz krótkim kursem tańca. Wokalistka nauczy Was specjalnego układu stworzonego na potrzeby jej teledysku.

Agnieszka Drewnicka zaprosi Was na premierę swojego nowego teledysku „Ręce w górę”. Opowie też Maćkowi o swoim pierwszym muzycznym spotkaniu z liderem grupy Akcent.

Zespół MIG opowie o kulisach ich najnowszego teledysku „Wymarzona”. Będzie także o tajemniczych, nocnych kąpielach w ciepłym morzu.

Radek Liszewski opowie o kulisach powstania klipu „Zostań na noc”. Dowiecie się także, jak zetknął się z twórczością Zenka Martyniuka i zespołem Akcent.

Grupa Quest opowie o zmianach w zespole. Usłyszymy także ich nowy utwór „Te Quiero”

Sam król disco polo Zenek Martyniuk podsumuje 25 lat pracy na scenie. Będą też specjalne podziękowania dla jego żony Danuty. Artysta zdradzi Maćkowi, co szykuje w najbliższym czasie dla swoich fanów zespół Akcent.

Wszystko to już jutro tylko na antenie Polo tv. Startujemy punktualnie o 17:15.Tagi