Polo Tv Newsy „Będziesz na zawsze" - nowa płyta zespołu Weekend już wkrótce w sprzedaży!

„Będziesz na zawsze" - nowa płyta zespołu Weekend już wkrótce w sprzedaży!

dodano: 15.10.2014

Już 6 listopada w sprzedaży ukaże się nowa płyta zespołu Weekend, zatytułowana „Będziesz na zawsze”! Na krążku pojawi się 11 utworów w tym: tytułowa piosenka „Będziesz na zawsze”, a także „Zostań na noc” i „Zniosłem tyle kłamstw” - utwór promujący nowy serial Polo tv „Miłość w rytmie disco”.

Fani grupy Weekend od dawna na to czekali. W listopadzie pojawi się nowy krążek zespołu. Znajdą się na nim zarówno znane hity ostatnich miesięcy, jak i świeże remiksy. Na płycie pojawią się też zupełnie nowe propozycje od Radka Liszewskiego ale jakie - to na razie niespodzianka. Jesteśmy przekonani, że nowa płyta grupy Weekend rozjaśni Wam listopadowe słoty.

Ale to nie koniec niespodzianek. Radek Liszewski ma dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość. Już wkrótce w sprzedaży ukaże się cała dyskografia zespołu Weekend oraz specjalny album z kolędami!

- Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu udało mi się wydać wszystkie moje płyty od A do Z. Do tej pory nie było to możliwe z uwagi na prawa własności. Teraz się udało i odczuwam to jako swój wielki sukces - zdradził nam Radek Liszewski.

Kolekcję płyt otwiera najnowszy album zespołu, którego premiera już 6 listopada. Płyty będą się ukazywać w kolejności od najnowszej do najstarszej.

- To będzie prawdziwa gratka dla kolekcjonerów - powiedział nam podekscytowany lider grupy Weekend. My też nie możemy się już doczekać!

Tagi