Polo Tv Newsy CamaSutra - romantyczna dusza z seksapilem! Sprawdźcie z kim Małgosia spędzi Walentynki!

CamaSutra - romantyczna dusza z seksapilem! Sprawdźcie z kim Małgosia spędzi Walentynki!

dodano: 10.02.2015

Małgosia Główka, liderka formacji CamaSutra, to prawdziwa romantyczka. Podczas ostatnich Walentynek przygotowała dla swego ukochanego coś wyjątkowego. Tylko nam zdradziła, co to było! Czy w tym roku będzie równie romantycznie?Jest piękna, młoda, utalentowana i zakochana do szaleństwa w swoim partnerze. Małgosia Główka tylko nam opowiada o święcie zakochanych i pierwszej miłości. Sprawdźcie co śliczna wokalistka sądzi o Walentynkach!

- Bardzo lubię to święto - mówi Małgosia. - Jeszcze w szkole w Walentynki otrzymywałam dużo kartek, liścików i zawsze licytowałam się z koleżankami, która dostała więcej. Zawsze staram się, by ten dzień był wyjątkowy choć uważam także, że każda kobieta powinna obchodzić Walentynki ze swoją drugą „połówką” codzienne a nie tylko 14 lutego - dodaje wokalistka.Jak wyglądają Walentynki w wydaniu Małgosi? Czym śliczna wokalistka oczarowała swego ukochanego? - Moją pierwszą i prawdziwą miłością jest mój obecny chłopak Mateusz. Doskonale pamiętam nasze pierwsze Walentynki - opowiada Małgosia. - Nagrałam mu filmik, w którym stoję ubrana w czerwoną sukieneczkę. Na początku tego nagrania wyznałam swoje uczucia, a następnie zaśpiewałam „Choć, przytul, przebacz" z repertuaru Andrzeja Piasecznego.

Prócz prezentu Małgosia wręczyła ukochanemu babeczki własnego wypieku oraz aż 12 liścików! Co się w nich znalazło? - Opisałam w nich dokładnie za co go kocham – śmieje się wokalistka.

To się nazywa płomienne uczucie. Czy w tym roku na Mateusza czekają podobne wrażenie?

- Obawiam się, że plany koncertowe nie pozwolą nam spędzić razem tych Walentynek - mówi liderka CamaSutry - Tym razem spędzę to święto z moimi fanami!