Polo Tv Newsy CamaSutra: walczę o swoje! Małgosia Główka opowiada tylko nam o swojej wielkiej miłości, muzyce i spełnionych marzeniach!

CamaSutra: walczę o swoje! Małgosia Główka opowiada tylko nam o swojej wielkiej miłości, muzyce i spełnionych marzeniach!

dodano: 06.02.2015

Piękna, ambitna, wytrwała, perfekcjonistka w każdym calu – taka jest właśnie liderka grupy CamaSutra - Małgosia Główka, która już jutro będzie gościem w programie Gwiazdy Polo tv. Tylko nam zdradzi kto i kiedy skradł jej serce. Dowiecie się także komu ufa bezgranicznie śliczna Małgosia i do którego z wokalistów disco polo żywi prawdziwe uwielbienie! Gwiazdy Polo tv z udziałem CamaSutry w sobotę, 7 lutego, o 18:00!Kocha matematykę! Studiuje ekonomię, choć to muzyka jest u niej zawsze na pierwszym miejscu! Mimo zimowej sesji znalazła czas by pojawić się w studio programu Gwiazdy Polo tv. I choć w branży disco polo jest stosunkowo krótko, to już w pełni zasłużyła sobie na miano gwiazdy!

Małgosia Główka, liderka formacji CamaSutra to niezwykła postać. Jest silna, zdeterminowana i zorientowana na sukces a jednocześnie bardzo kobieca i delikatna. Od zawsze marzyła o scenie i teraz to pragnienie realizuje z prawdziwa pasją i oddaniem. Zobaczcie, jak odnalazła się w nurcie muzyki disco polo, co sądzi o kolegach i koleżankach z branży, komu zwierza się w trudnych chwilach i kto jest pierwszym recenzentem jej muzycznych kreacji.

Urocza Małgosia zdradzi Wam także kto skradł jej serce. Czekamy z niecierpliwością na weselne dzwony tym bardziej, że Małgosia podczas spotkania w naszym studiu obiecała zaprosić Polo tv na swoje przyjęcie ślubne! Trzymamy za słowo.

Oglądajcie wywiad z CamaSutrą już jutro, w sobotę, 7 lutego, o godz. 18:00, a już teraz zobaczcie zapowiedź programu.

Tagi