Polo Tv Newsy Cliver w Kuchni Polowej i ich kurczak pod serową pierzynką! Jak się dowiecie, Jarek i Darek lubią namieszać i nie chodzi tu wyłącznie o garnki!

Cliver w Kuchni Polowej i ich kurczak pod serową pierzynką! Jak się dowiecie, Jarek i Darek lubią namieszać i nie chodzi tu wyłącznie o garnki!

dodano: 02.03.2015

Co na dobranoc jada Miś Uszatek? Oni znają odpowiedź! Niezwykle radosna połowa formacji Cliver już dziś, w poniedziałek, 2 marca, przygotuje dla Was coś pysznego. Jarek i Darek przyjęli zaproszenie Elwiry i przywieźli do studia Kuchni Polowej swój sekretny przepis. Ich specjalność? Kurczak pod serową pierzynką.W dzisiejszej Kuchni Polowej poczujecie prawdziwy powiew wiosny. A wszystko za sprawą dwóch wesołych muzyków, którzy już zbierają siły, by jak wiosenne pąki eksplodować nową energią dla swoich fanów. Mowa o Darku i Jarku z zespołu Cliver, którzy przygotują dla Was dziś smakowitego kurczaka.Już o 17:15 prócz kulinarnych sekretów poznacie także inne talenty Darka i Jarka, w tym m.in. zdolności aktorskie i lalkarskie! Będzie też o nowoczesnym rodzicielstwie, przygodach w trasie, preferencjach seksualnych i podwórkowej łacinie. Brzmi kontrowersyjnie? Gwarantujemy Wam, że formacja Cliver nieźle dziś zamiesza. Ten gorący program już o 17:15. Przepis na Cliverowego kurczaka znajdziecie także na profilu facebookowym Kuchni Polowej. Powtórka programu we wtorek o 10:10, czwartek 14:15 i w niedzielę o 15:35.