Polo Tv Newsy Co okaże się silniejsze: erotyczna fascynacja czy siostrzane uczucie? Sprawdź już teraz, co się wydarzyło w ostatnim odcinku „Miłości w rytmie disco". Fotorelacja z ostatniego odcinka na stronie Polo tv!

Co okaże się silniejsze: erotyczna fascynacja czy siostrzane uczucie? Sprawdź już teraz, co się wydarzyło w ostatnim odcinku „Miłości w rytmie disco". Fotorelacja z ostatniego odcinka na stronie Polo tv!

dodano: 04.11.2014

Dwie zakochane dziewczyny i jeden wiarołomny, bardzo przystojny chłopak. Czy obie siostry padną ofiarą podrywacza? Kto otworzy im oczy? Historię tego trudnego trójkąta poznasz dzięki fotograficznemu skrótowi ostatniego odcinka naszego przebojowego serialu. Zobacz galerię zdjęć i dowiedz się, co się wydarzyło w ostatnim odcinku „Miłości w rytmie disco".Historię Ani i Kasi, dwóch sympatycznych sióstr, poznaliście w szóstym odcinku serialu Polo tv „Miłość w rytmie disco" w ostatnią sobotę. Obie dziewczyny wpadły w oko przystojnemu Krzyśkowi. Chłopak ma ochotę zabawić się z jedną i drugą. Nieświadoma tego Kasia zakochuje się po uszy w przystojnym amancie. Ania, bardziej zasadnicza i rozsądna, szybciej orientuje się w gierkach uwodzicielskiego Krzyśka. Czy uda jej się przekonać zaślepioną uczuciem siostrę, że Krzysiek nie traktuje ich poważnie?

Jeśli komuś nie udało się obejrzeć tego pasjonującego epizodu może to jeszcze nadrobić. Mamy dla Was fotograficzną relację z tego, co wydarzyło się w ostatnim odcinku naszego serialu.