Polo Tv Newsy Co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości rytmie disco? Odcinek pt. „Nawrócona" już wkrótce na Waszych ekranach

Co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości rytmie disco? Odcinek pt. „Nawrócona" już wkrótce na Waszych ekranach

dodano: 05.11.2014

Już w sobotę kolejne spotkanie z bohaterami naszego serialu „Miłość w rytmie disco". Tym razem będziemy śledzić losy Agaty i Damiana. Połączyła ich wspólna pasja – miłość do sportu. Mimo długiej znajomości ich związek ciągle nie wychodzi poza niewinne pieszczoty. Damian jest bardzo religijny i nie wyobraża sobie seksu przed ślubem. Czy spragniona erotycznych przeżyć dziewczyna poszuka szczęścia w ramionach innego? Już teraz sprawdź, co się wydarzy w kolejnym odcinku „Miłości rytmie disco"!Przed Wami siódme spotkanie z roztańczonym serialem „Miłość w rytmie disco". Kto tym razem będzie przeżywać bolesne rozterki ? Nikola wreszcie pozna przykrą prawdę o Pawle i jego licznych miłostkach i romansach. To ostatecznie przekreśli szansę na szczęśliwy związek uroczej kelnerki. Nikola jest rozgoryczona, zraniona i rozczarowana.

W tym odcinku poznamy także perypetie przyjaciółki Nikoli Agaty i jej chłopaka Damiana, którzy są parą od dłuższego czasu. Ich relacja jest jednak bardzo niewinna. Dziewczyna ubolewa nad tym i pragnie bardziej intymnych kontaktów z ukochanym. Chłopak jednak jest bardzo stanowczy: seks dopiero po ślubie.

To wszystko już w najbliższą sobotę o 18:00 w Polo tv. Na scenie serialowego klubu tym razem pojawi się grupa MIG z przebojem „Miód Malina”. Nie przegapcie tego!


Tagi