Polo Tv Newsy Co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości w rytmie disco? Szósty odcinek serialu na antenie Polo tv w sobotę o godz. 18:30

Co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości w rytmie disco? Szósty odcinek serialu na antenie Polo tv w sobotę o godz. 18:30

dodano: 30.10.2014

Jesteś ciekawy, co się wydarzy w kolejnym odcinku Miłości w rytmie disco? Po bójce pod klubem Paweł prosi Daro o dyskrecję. Nie chce, by Nikola dowiedziała się o tej sytuacji. Daro zgadza się, stawia jednak jeden warunek – barman nie będzie dłużej zwodził ślicznej kelnerki. Jak zachowa się w tej sytuacji zakochany amant? Czy przystanie na warunki kolegi z pracy i wyrzeknie się Nikoli?
Już w sobotę poznacie także losy dwóch uroczych blondynek. Kasia i Ania są siostrami. Dziewczyny wyrwały się z rodzinnego domu i mieszkają na stancji u znajomej ich mamy. Kasia pracuje w sklepie z tanią odzieżą a Ania w piekarni. Obie dziewczyny pragną poznać miłość życia.

Kasia jest bardziej śmiała i łatwiej nawiązuje znajomości. Ma też na to więcej czasu w przeciwieństwie do swojej siostry, która często pracuje na nocnej zmianie i nie ma tylu okazji do zabawy. Na jednej z imprez Kasia poznaje uroczego Krzyśka. Chłopak jest bezpośredni, atrakcyjny i wie, jak zdobyć serce dziewczyny. Dość szybko ich znajomość przeradza się w romans. Sytuacja komplikuje się jednak, kiedy Krzysiek poznaje Anię. Chłopak nie kryje, że ma ochotę na romans również z siostrą swojej dziewczyny. Dla niego liczy się tylko dobra zabawa, nie zważa na uczucia innych.

Czy spragniona miłości Ania odbije swojej siostrze ukochanego? Czy uczucie do tego samego chłopaka poróżni siostry?

Ten odcinek już w sobotę o 18:30. A już teraz możecie zobaczyć jego zapowiedź.