Polo Tv Newsy Czadoman i jego teledyski - niesamowity hot mix klipów superbohatera możecie obejrzeć na naszej stronie internetowej

Czadoman i jego teledyski - niesamowity hot mix klipów superbohatera możecie obejrzeć na naszej stronie internetowej

dodano: 07.01.2015

Czadoman - tego super bohatera nikomu już nie trzeba przedstawiać. Jego gwiazda zajaśniała na firmamencie disco polo w minionym roku i do dziś na nim pozostaje. Lubicie discopolowego superbohatera? Obejrzyjcie hot mix fragmentów teledysków i koncertów Czadomana na naszej stronie internetowej!


Kraj produkcji: Polska


Gdy w sierpniu ubiegłego roku Czadoman pojawił się na polskiej scenie muzyki disco polo, prawdopodobnie nikt jeszcze nie podejrzewał, że oto rodzi się jedna z najjaśniej świecących dziś gwiazd tego nurty muzycznego w Polsce. Z początku występował w masce, całkowicie incognito, ale stopniowo zaczął ujawniać kolejne fakty na temat swojej tożsamości. Jego piosenki „Chodź na kolana", „Ruda tańczy jak szalona" czy „Kochane Panie" stały się absolutnymi hitami minionego roku, a płyta „Czadomania" cieszy się ogromnym popytem. Obejrzyjcie niesamowity hot mix teledysków słynnego super bohatera i przenieście się wraz z nimi do niesamowitego świata Czadomana, świata wyśmienitej zabawy i najlepszej muzyki. Zapraszamy!