Polo Tv Newsy Czadoman - kogo kryje maska superbohatera?

Czadoman - kogo kryje maska superbohatera?

dodano: 03.07.2014

Ten facet to czysty odjazd i chodząca zagadka! Sceniczny image Czadomana porusza fanów. Kto kryje się za maską i kostiumem? Jak sam napisał na swoim profilu facebookowym ukrywanie prawdziwej twarzy to efekt niefortunnego kontraktu, który podpisał z byłym managerem. Czy to prawda, czy tylko znakomity chwyt reklamowy?

Kim więc jest tajemniczy Czadoman? Dlaczego ukrywa swój prawdziwy wygląd? Na licznych forach internetowych trwają ożywione dyskusje na temat scenicznego wizerunku muzyka. Niektórzy próbują rozpoznać w nim lidera pewnego pop-rockowego zespołu inni wyrażają swój podziw i zrozumienie dla artysty, który w ten sposób chroni prywatność


Żółta furażerka, żółte wysokie buty, czerwony strój z charakterystycznym logo, maska lub ciemne okulary i żółta peleryna – wizerunek jak z komiksu o superbohaterze. Czy w ten sposób chce być postrzegany ten ekscentryczny muzyk? Artysta zamieścił właśnie na Facebooku nowy utwór, pt. „Jestem superbohaterem”, który może to potwierdzać. Czy stanie się kolejnym wielkim przebojem?