Polo Tv Newsy Czadoman, MeGustar, Coolers, Norbi i Bałkanica – super płyta z największymi hitami disco już dziś do nabycia razem z Super Expressem!

Czadoman, MeGustar, Coolers, Norbi i Bałkanica – super płyta z największymi hitami disco już dziś do nabycia razem z Super Expressem!

dodano: 26.06.2014

Nie zwlekaj i pędź do kiosku po Super Express. Tylko dziś razem z gazetą kupisz płytę, która uprzyjemni Ci wakacje. Znajdziesz tam największe hity na lato 2014!
Na krążku znalazły się utwory „Baja Bongo (Polskie Disco)” grupy MeGustar oraz „Wiem, że Ciebie chcę” w wykonaniu Coolers i Norbiego. Znajdziecie tam również hit, który od wielu tygodni podbija kluby i dyskoteki - „Ruda tańczy jak szalona” zespołu Czadoman!

Na płycie pojawi się także nowy projekt muzyczny – Bałkanica, stworzony dla fanów przez Adama Asanova z zespołu Piersi. Jak sama nazwa wskazuje odnajdziemy tu muzyczne inspiracje rodem z Bałkanów. Projekt powstał po lawinie e-maili i  próśb kierowanych do zespołu po wydaniu ich płyty "Piersi i Przyjaciele2". „Jedziemy na Bałkany” to ich nowy utwór, który najdziecie na super składance dostępnej dziś z Super Expressem.
Gazetę wraz z płytą kupicie za 4,99 zł.

Tagi