Polo Tv Newsy Czadoman - słodki łobuziak z muzycznym bakcylem...

Czadoman - słodki łobuziak z muzycznym bakcylem...

dodano: 18.07.2014

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Wspominamy te czasy z rozrzewnieniem lub rozbawieniem. Jak wspomina ten okres Czadoman, najbardziej tajemniczy muzyk disco polo? Czy jego sceniczny image to nostalgia za minionym dzieciństwem?
Był dzieckiem bardzo aktywnym. Czasem nawet za bardzo. Jego ulubioną zabawką był czołg strzelający plastikowymi pociskami. Kiedyś załadował do niego inny nabój i rozbił przedszkolną szybę. - Byłem cholernie niegrzeczny – wspomina dziś z uśmiechem muzyk. - Ciągle coś psułem, więc boleśnie odczuwał to mój tata a właściwie jego portfel - dodaje Czadoman. Był tzw. słodkim łobuziakiem i wiele z kłopotów, które przysparzał rodzicom uchodziło mu płazem. - Nigdy nie dostałem lania - zwierza się artysta.

W wieku 6 lat Czadoman odkrył muzykę. Kiedy usłyszał piosenki Michaela Jacksona, poczuł ciarki na plecach. - Dość wcześnie zauważyłem, że muzyka inaczej działa na mnie niż na innych. Melodie Jacksona, Tiny Turner, Bryana Adamsa czy Bon Jovi przenosiły mnie w zupełnie inny wymiar. Potem była fascynacja wielkimi mistrzami gitary takimi jak Joe Satriani.

Dziś ten ekscentryczny wykonawca gromadzi na swoich koncertach ogromne rzesze fanów. Jego piosenki rozbrzmiewają w klubach, dyskotekach a także na plażach czy pomostach, śpiewane przez rozbawionych ludzi.