Polo Tv Newsy Czadomania trwa – czy artysta w końcu pokaże swoją twarz?

Czadomania trwa – czy artysta w końcu pokaże swoją twarz?

dodano: 16.07.2014

Trwa wielka trasa koncertowa Czadomana. Nie przeszkadza mu to jednak w realizacji nowych projektów. Jak zapewnia artysta, do końca tego roku powstaną trzy nowe teledyski. Jeden z nich jeszcze w czasie tych wakacji. Fani zespołu już nie mogą się doczekać.Czadomana znają w Polsce już nawet dzieci. Jego charakterystyczny sceniczny image budzi wiele kontrowersji. Fani, a zwłaszcza fanki zespołu marzą, by wreszcie ujawnił swoją tożsamość. Ale on jest nieustępliwy. Muzyk bardzo ceni sobie swoją prywatność.

- Czadoman to tak naprawdę dwie osoby: zwykły facet, który chce żyć normalnie oraz tajemniczy super bohater, w którego czasem się przemieniam - mówi wokalista.

Tajemnicza aura, którą roztacza wokół siebie Czadoman jest więc ochroną prywatności artysty i nic nie zapowiada, by to się miało zmienić. No chyba, że popularny wokalista znów nas czymś zaskoczy.

Tournée Czadomana po Polsce trwa - koncertuje w klubach, dyskotekach a także na imprezach plenerowych. Niedawno pojawił się na Polo tv Hit Festivalu w Szczecinku. Jego największe hity rozgrzały publiczność. Na jakich imprezach czuje się najlepiej?
- Imprezy plenerowe sprawiają mi oczywiście dużo radości, gromadzą wielkie rzesze fanów i to jest miłe. Granie w klubach daje mi jednak bliski kontakt z odbiorcami, a to bardzo sobie cenię. Dlatego nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Oba rodzaje koncertów mają swoje plusy - mówi muzyk.

Na profilu facebookowym artysta zamieszcza regularnie zaproszenia na swoje koncerty. Każdy fan Czadomana ma dzięki temu najświeższe informacje z „pierwszej ręki”.