Polo Tv Newsy Czy Adam Chrola jest artystą spełnionym? Sprawdź. Vipo Disco Polo Hity już w internecie

Czy Adam Chrola jest artystą spełnionym? Sprawdź. Vipo Disco Polo Hity już w internecie

dodano: 11.11.2014

Według Elwiry Mejk i Wojtka Grodzkiego to najlepszy męski wokal w świecie disco polo. Poznaj jego zdanie na ten temat. Spotkanie z tym niesamowicie skromnym artystą już w internecie!- Dopiero teraz mój program nabrał prawdziwego, vipowskiego wymiaru – tak rozpoczął kolejny odcinek Vipo Disco Polo Hity Wojtek Grodzki. Kto wprawił go w taki podniosły nastrój? To jeden ze skromniejszych artystów disco polo. Adam Chrola, bo o nim mowa, zasiądzie już dziś na czerwonej kanapie u Wojtka Grodzkiego.

Z rozmowy dowiecie się dlaczego muzyk zniknął na klika lat z rodzimych scen. Co skłoniło go do powrotu do ojczystego kraju? Powspominacie dawne dzieje i przypomnicie sobie jeden z pierwszych przebojów Adama „Drogi mój teściu". Usłyszycie też o największym i spełnionym marzeniu tego wokalisty, o jego koncertowych planach i kolejnej, piątej już płycie. Jej premiera już wkrótce.

Ponadto czekają Was aż trzy gorące premiery. Będą to Drezdenko – Kubas z klipem „zakochani do szaleństwa”, formacja Ambulans i ich najnowszy, niezwykle radosny teledysk „Szczęśliwi” oraz debiutant – grupa Motif z propozycją „Ona napalona”!

Pierwsza i druga część programu dostępne są już teraz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do oglądania!


Tagi