Polo Tv Newsy Czy można przeżyć ekstazę w samochodzie? Czy bolid sportowy wyzwoli ducha rywalizacji w Marcinie Millerze?

Czy można przeżyć ekstazę w samochodzie? Czy bolid sportowy wyzwoli ducha rywalizacji w Marcinie Millerze?

dodano: 17.11.2014

- W życiu zaznałem dwóch przyjemności: seksu i teraz to! - wykrzyknął po przejeździe KTM x-BOW Marcin Miller. Jak sam twierdzi, za młodu miewał ciężką nogę i lubił przycisnąć pedał gazu, teraz jednak jeździ statecznie i przepisowo. Czy bolid sportowy pobudzi jego ambicję i wyzwoli w nim ducha rywalizacji?Takich emocji lider grupy Boys i niekwestionowany mistrz disco polo się chyba nie spodziewał. Jak sam wyznał przejażdżka bolidem wyzwoliła w nim ogromne pokłady adrenaliny i uderzenie testosteronu!

- Nie mogę opisać, co czuję – wyznał zaraz po swoim pierwszym okrążeniu lider grupy Boys. KTM x-BOW spowodował drżenie jego rąk. Mimo poślizgu, z którego udało mu się wyprowadzić auto, uzyskał drugi czas przejazdu. Później było już tylko ciekawiej. Jako ostatni uczestnik programu uzyskał przywilej przejechania się samochodem Lotus 7 Westfield z lat 20. Niektórzy nazywają go motocyklem na 4 kołach. Czy lekki, zrywny i nieco zdradliwy „staruszek” wzbudził jego zachwyt?To i wiele innych emocjonujących momentów z udziałem Marcina Millera zobaczycie już dziś o 17:00 w Polo tv. Sprawdźcie koniecznie, jak wokalista poradził sobie z muzycznymi zagadkami, przepisami ruchu drogowego oraz czy po wszystkich przejazdach zdołał pokonać prowadzącego do tej pory w rankingu Sylwka Gazdę.