Polo Tv Newsy Dawid Ogrodnik jak Zenek Martyniuk! Sprawdźcie, jak brzmi jeden z największych hitów disco polo w wykonaniu tego znakomitego aktora!

Dawid Ogrodnik jak Zenek Martyniuk! Sprawdźcie, jak brzmi jeden z największych hitów disco polo w wykonaniu tego znakomitego aktora!

dodano: 02.03.2015

„Pragnienie miłości” to jeden z najsłynniejszych szlagierów grupy Akcent. W rytm tego hitu bawiła się cała Polska! Do dziś stanowi on żelazny punkt programu każdej szanującej się dyskoteki! Teraz będziecie mogli usłyszeć piosenkę, którą wykonywał Zenek Martyniuk w nowej aranżacji i aktorskiej interpretacji. Piosenkę w filmie „Disco Polo”, wziął na warsztat Dawid Ogrodnik, odtwórca pierwszoplanowej postaci Tomka, wokalisty zespołu Laser. Sprawdźcie, jak młody aktor odnalazł się w roku króla disco polo!Wszyscy znamy wielki przebój grupy Akcent „Pragnienie miłości”. W 2014 roku podczas jubileuszu zespołu na festiwalu w Iłowie zaśpiewali go Patryk Pegza i Eva Basta. Do tych interpretacji dołączyła teraz jeszcze jedna. Fani Zenka Martyniuka mogą teraz delektować się wersją utworu w wykonaniu Dawida Ogrodnika, jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. A wszystko za sprawą głośnego filmu „Disco Polo”. Twórcy obrazu zdecydowali, że to właśnie ten przebój będzie go promował. W teledysku wystąpiła czołówka aktorska polskiego kina. Jeśli jeszcze nie wybraliście się do kina, ten teledysk sprawi, że już dziś zarezerwujecie bilety! Nową wersję klasycznego przeboju możecie zobaczyć TUTAJ.


Tagi