Polo Tv Newsy "Disco Hit Festival - Kobylnica 2013" bez prowadzących? Niewiele brakowało!

"Disco Hit Festival - Kobylnica 2013" bez prowadzących? Niewiele brakowało!

dodano: 08.07.2013

Przez gigantyczny korek Maciej Smoliński i Katarzyna Dowbor prawie nie dojechali na "Disco Hit Festival Kobylnica - 2013".

Za nami Disco Hit Festival Kobylnica 2013! Niesamowite muzyczne show, nalot gwiazd i nieziemska publiczność. Koncert mogliście oglądać na żywo, oczywiście w Polo tv. Mam nadzieję, że świetnie się bawiliście i była to dla Was prawdziwa muzyczna uczta. Zdradzę Wam trochę tajemnic zza kulis...

Uwaga! Kilkanaście minut przed rozpoczęciem emisji w Polo tv biegłem 2 kilometry w garniturze, pantoflach i ze scenariuszem w ręku, a wszystko po to, aby wejść na żywo o godzinie 20.59 na antenę i być z Wami. Miałem na to bardzo mało czasu, a nikt nie spodziewał się, że droga na "Disco Hit Festival Kobylnica - 2013" będzie tak zakorkowana. Ja postanowiłem biec. Katarzyna Dowbor, która miała wejście na antenę kilkanaście minut po mnie, została w samochodzie czekając na pomoc policji. Na miejscu był tylko gotowy na wszystko Sławek Świerzyński. Miny kierowców i reakcje pasażerów wskazywały na totalne zdziwienie. Z tego miejsca serdecznie ich pozdrawiam, a szczególnie tych, którzy mimo korku proponowali podwiezienie i dopingowali mój "maraton". Dobiegłem prawie do celu, na końcu wskoczyłem do policyjnego wozu i udało się. 30.000 osób na festiwalu, mega atmosfera, świetni współprowadzący i najlepsi widzowie w całej Polsce. "Disco Hit Festival Kobylnica - 2013" polecam i kolejne 100 edycji! Gratulacje dla zespołu After Party za wygraną i wielki podziękowanie dla wszystkich artystów, którzy pojawili się na scenie.

Maciej Smoliński


 

Tagi