Polo Tv Newsy Disco party - świętujemy jubileusz disco polo! Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo już 25 czerwca w Warszawie

Disco party - świętujemy jubileusz disco polo! Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo już 25 czerwca w Warszawie

dodano: 06.03.2017

Disco party z okazji 25 lat disco polo w naszym kraju - już niedługo w Warszawie odbędzie się wielka Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo! Po prostu nie możecie tego przegapić.

Zdjęcie z artykułu: Disco party - świętujemy jubileusz disco polo! Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo już 25 czerwca w Warszawie
Disco party - Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo źródło: materiały Polo tv

 

Disco party Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo zbliża się wielkimi krokami. Wraz z rozpoczęciem lata, 25 czerwca 2017 w Warszawie będzie miało miejsce wielkie święto wszystkich wielbicieli tej rdzennie polskiej muzyki.

Na scenie zameldują się takie gwiazdy i zespoły disco polo jak: Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent, Boys, Weekend, MIG, Czadoman, Classic, Shazza, Top One, After Party, Bayer Full i wielu innych! Nie może was tam zabraknąć!

W trakcie imprezy zabrzmią zarówno najstarsze discopolowe evergreeny, niezmiennie uwielbiane przez Polaków, jak i najświeższe przeboje disco polo. To będzie jedyne w swoim rodzaju wielkie muzyczne show. Taka impreza zdarza się raz na ćwierć wieku! 

Jeśli jesteście fanami disco polo po prostu musicie tam być, bo przecież już od 25 lat nie ma w Polsce zabawy, dyskoteki, wesela czy innej imprezy rodzinnej, podczas której nie pojawiłyby się piosenki disco polo. Muzyka disco polo daje wam radość, wyzwala wasze pozytywne emocje i wywołuje żywiołowe reakcje.

Bilety na Jubileuszową Galę 25 lat Disco Polo są dostępne na stronach www.eBilet.pl i www.twojbilet24.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn i w kasie biletowej w Pałacu Kultury i Nauki.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL