Polo Tv Newsy Disco party - świętujemy jubileusz disco polo! Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo już 25 czerwca w Warszawie

Disco party - świętujemy jubileusz disco polo! Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo już 25 czerwca w Warszawie

dodano: 06.03.2017

Disco party z okazji 25 lat disco polo w naszym kraju - już niedługo w Warszawie odbędzie się wielka Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo! Po prostu nie możecie tego przegapić.

Zdjęcie z artykułu: Disco party - świętujemy jubileusz disco polo! Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo już 25 czerwca w Warszawie
Disco party - Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo źródło: materiały Polo tv

Najświeższe informacje o koncercie: Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo: co, gdzie, kiedy?

Disco party Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo zbliża się wielkimi krokami. Wraz z rozpoczęciem lata, 25 czerwca 2017 w Warszawie będzie miało miejsce wielkie święto wszystkich wielbicieli tej rdzennie polskiej muzyki.

Tu możecie śledzić w dni koncertu RELACJĘ ONLINE z imprezy.

W jaki sposób kupić bilet na Galę 25 lat Disco Polo?

Na scenie zameldują się takie gwiazdy i zespoły disco polo jak: Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent, Boys, Weekend, MIG, Czadoman, Classic, Shazza, Top One, After Party, Bayer Full i wielu innych! Nie może was tam zabraknąć!

25 lat Disco Polo – tylko u nas pełna lista wykonawców!

W trakcie imprezy zabrzmią zarówno najstarsze discopolowe evergreeny, niezmiennie uwielbiane przez Polaków, jak i najświeższe przeboje disco polo. To będzie jedyne w swoim rodzaju wielkie muzyczne show. Taka impreza zdarza się raz na ćwierć wieku! 

25 lat Disco Polo – tylko u nas pełna lista wykonawców!

Jeśli jesteście fanami disco polo po prostu musicie tam być, bo przecież już od 25 lat nie ma w Polsce zabawy, dyskoteki, wesela czy innej imprezy rodzinnej, podczas której nie pojawiłyby się piosenki disco polo. Muzyka disco polo daje wam radość, wyzwala wasze pozytywne emocje i wywołuje żywiołowe reakcje.

Bilety na Jubileuszową Galę 25 lat Disco Polo są dostępne na stronach www.eBilet.pl i www.twojbilet24.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn i w kasie biletowej w Pałacu Kultury i Nauki.

Sprawdź, jak oglądać Jubileuszową Galę 25 lat Disco Polo!

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL