Polo Tv Newsy Disco party W Rytmie Disco z Polo tv - Julinek 2017 już jutro!

Disco party W Rytmie Disco z Polo tv - Julinek 2017 już jutro!

dodano: 11.08.2017

Disco party W Rytmie Disco z Polo tv - Julinek 2017 tuż tuż. Kto będzie bawił się tam razem z nami?

Zdjęcie z artykułu: Disco party W Rytmie Disco z Polo tv - Julinek 2017 już jutro!
Disco party Polo tv - Julinek 2017 źródło: materiały Polo tv

Disco party W Rytmie Disco z Polo tv - Julinek 2017 tuż tuż.

W samym sercu rozgrzanej upałami Polski pojawią się takie gwiazdy i zespoły disco polo jak: Czadoman, CamaSutra, Weekend, Exaited, Bayer Full, Top Girls, Milano, Etna, Mejk, Kordian, MeGustar, Modelinka i Model MT! Ich na pewno nie zabraknie podczas drugiej edycji festiwalu Polo tv w Julinku! Liczymy, że w tym roku pobijecie z nami kolejny rekord i tłumnie stawicie się w Rodzinnym Parku Rozrywki. Tym bardziej, że prócz doskonałej muzyki disco polo, tanecznych hitów Waszych idoli będziecie mogli skorzystać również z innych atrakcji na terenie parku.

Na najmłodszych czeka kraina gigantycznych dmuchańców, wodne zjeżdżalnie w sam raz idealne na upalne popołudnie, mini golf, najfajniejszy park linowy w tej części kraju i oczywiście doskonały catering.

A posiadacze biletu VIP będą mieć też nieograniczony dostęp do baru i do swoich idoli przez cały czas trwania koncertu. Wpadajcie całymi rodzinami, może uda Wam się zajrzeć do luksusowego wozu Radka Liszewskiego, zebrać całą masę autografów albo zrobić sobie selfie z pięknymi wokalistkami disco polo? A może uda Wam się zaliczyć wszystkie te atrakcje? Nie pozwólcie, by taka okazja przeszła Wam koło nosa! Koncert rozpoczyna się już o 17:00.

 


OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL