Polo Tv Newsy Disco polo 2016 - newsy i doniesienia. Zespół After Party nagrywa nową piosenkę. Sprawdźcie szczegóły

Disco polo 2016 - newsy i doniesienia. Zespół After Party nagrywa nową piosenkę. Sprawdźcie szczegóły

dodano: 22.12.2016

Disco polo 2016 - co nowego w branży? After Party pracuje nad nową produkcją disco polo! Co dla nas szykują?

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2016 - newsy i doniesienia. Zespół After Party nagrywa nową piosenkę. Sprawdźcie szczegóły
Zespoły disco polo - After Party źródło: materiały Polo tv

Disco polo 2016 - newsy i doniesienia. Patryk Pegza w wirze przygotowań - bynajmniej nie świątecznych. Muzyk zaszył się w studio nagraniowym.

Mimo że święta za pasem Patryk rzucił się w wir muzycznych obowiązków. Lider zespołu nagrywa dla was kolejną piosenkę. Projekt na razie owiany jest tajemnicą. Nam się jednak wydaje, że z tym tajemniczym nagraniem wiąże się chęć ucieczki przed świątecznymi obowiązkami.

A na poważnie, Patryk sam nam wyznał, że jest pracoholikiem. Nie potrafi spokojnie usiedzieć i musi tworzyć kolejne piosenki disco polo. Dzięki takiemu podejściu lidera After Party w repertuarze zespołu hity disco polo można liczyć na pęczki. A kolejny właśnie w przygotowaniu. Bo co do tego, że będzie hitem nie mamy żadnych wątpliwości. Nowa piosenka pojawi się najprawdopodobniej w Nowym Roku. Czy powstanie do niej klip? Jaki będzie nosić tytuł? O czym będzie opowiadać? Patryk na razie nie chce zdradzać żadnych szczegółów dotyczących nowego projektu.

- To na razie tajemnica - wyznał nam podczas rozmowy wokalista After Party! No cóż, nie pozostaje nam więc nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i śledzić fanpage'e tego przebojowego zespołu.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL