Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - chcecie wiedzieć, co słychać u gwiazd? CamaSutra już dziś odpowie na wszystkie Wasze pytania

Disco polo 2017 - chcecie wiedzieć, co słychać u gwiazd? CamaSutra już dziś odpowie na wszystkie Wasze pytania

dodano: 19.05.2017

Disco polo 2017 - CamaSutra do Waszej dyspozycji! Chcecie poznać sekrety i tajemnice pięknej wokalistki formacji CamaSutry? Gwiazda zaprasza dziś na transmisję live na swoim fanpage'u! Piszcie już teraz a wieczorem sprawdźcie co odpowiedziała śliczna Małgosia!

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - chcecie wiedzieć, co słychać u gwiazd? CamaSutra już dziś odpowie na wszystkie Wasze pytania
Zespoły disco polo - CamaSutra źródło: materiały Polo tv

Disco polo 2017 - chcecie wiedzieć, co słychać u gwiazd? CamaSutra już dziś odpowie na wszystkie Wasze pytania! Chcecie poznać sekrety i tajemnice pięknej wokalistki? Gwiazda zaprasza dziś na transmisję live na swoim fanpage'u! Piszcie już teraz a wieczorem sprawdźcie co odpowiedziała śliczna Małgosia!

,,Cześć Kochani!!! Już dzisiaj około 20:00 poprowadzę transmisje na żywo Zadawajcie pytania pod zdjęciem, a już wieczorem postaram się na większość odpowiedzieć" [pisownia oryginalna - red.] - tak zachęca na swoim fanpage'u urocza gwiazda disco polo!

Taka forma kontaktu z fanami staje się coraz bardziej popularna tym bardziej, że podczas koncertów nie zawsze jest czas na dłuższą rozmowę. Gwiazdy z reguły spiesza się na kolejne występy. Korzystajcie więc z tej okazji i zasypcie Małgosię lawiną pytań. Sami jesteśmy ciekawi, co chcielibyście wiedzieć o seksownej wokalistce! Nie zapomnijcie, że już o 17:15 Małgosia pojawi się także w Disco Studio! Mamy też nadzieje, że jej mąż Mateusz nie będzie zazdrośnie zerkał jej przez ramię w czasie transmisji!


OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL