Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eratox znów na wyżynach!

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eratox znów na wyżynach!

dodano: 19.05.2017

Disco polo 2017 - plotki i sensacje. Najnowszy klip Eratox ,,Taki moment” święci triumfy w sieci! Ten moment musi być dla nich naprawdę przyjemny!

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eratox znów na wyżynach!
Teledyski disco polo - Eratox - Taki moment źródło: materiały Polo tv

 

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eratox znów na wyżynach!

 

Z dumą informujemy, że formacja Eratox jest na 35 miejscu listy trandingowej polskiego YouTuba. Chłopaki z Ertox dopiero co cieszyli się z 250 tysięcy odsłon za swój najnowszy teledysk disco polo (w tej chwili video przekroczyło już 314 tysięcy odsłon) a już mają kolejny powód do dumy. Ich klip do piosenki disco polo „Taki moment” znalazł się na 35. miejscu najchętniej oglądanych filmów w serwisie YouTube Polska. Gratulujemy! Taki moment musi być dla nich wyjątkowo przyjemny.

Wierzymy też, że fani zespołu disco polo nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i już wkrótce możemy oczekiwać kolejnych rekordów. Chłopaki w pełni zasłużyli sobie na te wyróżnienia. Teledysk powstał we włoskiej scenerii wyjątkowo malowniczych miasteczek La Spezja i Manarola a na planie panowała atmosfera beztroskiej zabawy a w powietrzu czuło się miłość. Nic więc dziwnego, że fani disco polo tak chętnie oglądają go teraz w sieci.

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL