Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eva Basta w rękach profesjonalistki! Czym chce nas zaskoczyć wokalistka?

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eva Basta w rękach profesjonalistki! Czym chce nas zaskoczyć wokalistka?

dodano: 19.06.2017

Disco polo 2017 - co nowego w branży? Eva Basta poddała się pewnemu zabiegu? Co się za tym kryje?

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eva Basta w rękach profesjonalistki! Czym chce nas zaskoczyć wokalistka?
Disco polo 2017 - Ewa Basta źródło: fot. archiwum prywatne Basty

 

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Eva Basta w rękach profesjonalistki! Czym chce nas zaskoczyć wokalistka? Jak wokalistka będzie wyglądać po zabiegu?

Kilka minut oszczędności przy porannym makijażu może być dla każdej kobiety czymś wyjątkowo cennym! - właśnie tak pomyślała sobie Eva Basta i postanowiła zainwestować dziś w pewien zabieg kosmetyczny! Jaki? Zobaczcie sami!

Piękna wokalistka wybrała się do salonu kosmetycznego by „zrobić sobie” brwi. Chociaż, naszym zadaniem, gwiazda disco polo tego przebojowego zespołu disco polo w ogóle nie musi ingerować w urodę to ona sama postanowiła zrobić to po prostu dla wygody!

,,No i pora na brewki ...kolejne 10-15 min oszczędności czasu rano...plus wygoda plus swietny bardzo naturalny efekt....takie rzeczy tylko u Dorotki Wierzbickiej ? W raczkach najlepszego fachowca ? moim skromnym zdaniem w Polsce … No to efekty juz za godzinke" [pisownia oryginalna - red.] - taki wpis Eva umieściła właśnie na swoim fanpage'u! Czyżby gwiazda szykowała się już powoli do IV Polo tv Hit Festival 2017 w Lublinie? Na pewno piękna Eva olśni tam swoich fanów nie tylko wyglądem ale również znakomitym muzycznym show. Jesteście ciekawi, jak wokalistka będzie wyglądać po zabiegu? Zajrzyjcie na fanpage Evy za 60 minut i przekonajcie się sami!

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL