Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Jorrgus ma słabość do pewnej Moniki! O co chodzi?

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Jorrgus ma słabość do pewnej Moniki! O co chodzi?

dodano: 17.02.2017

Disco polo 2017 - newsy i sensacje z branży. Lider grupy Jorrgus nagrał właśnie wokal do swojej najnowszej piosenki o pewnej Monice! Sprawdźcie szczegóły!

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Jorrgus ma słabość do pewnej Moniki! O co chodzi?
Zespoły disco polo - Jorrgus źródło: materiały Polo tv

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Nowy rok dla muzyka disco polo Jurka Szuja zaczął się bardzo pracowicie. Wykonawca zdołał już nagrać teledysk do „Pięknej nieznajomej” a kilka dni temu pojawił się w studio Andrzeja Jorsza. Jorrgus nagrał tam wokal do swojej najnowszej piosenki o pewnej Monice.

,,Nagrywamy kolejna piosenkę. Tym razem będzie o " Monikach " . Bit przekozacki więc będzie grubo" - taki wpis pojawi się na fanpage'u lidera grupy Jorrgus (pisownia oryginalna). Fani formacji zareagowali na ten pomysł bardzo żywiołowo.

Jak udało nam się dowiedzieć, nowy kawałek powstał na pełnym spontanie w drodze na koncert z disco party.

- Jechaliśmy sobie samochodem i zaczęliśmy coś razem tworzyć i tak narodziła się piosenka o Monice - zdradza nam szczegóły powstania kawałka Jurek Szuj.

Piosenka z pewnością pojawi się na nowej płycie Jorrgusa. Jesteście jej ciekawi? Śledźcie wiadomości pojawiające się na naszej stronie internetowej. Więcej informacji na temat tej nowej produkcji już niebawem! Gdy tylko pojawią się nowe hity disco polo Jurka Szuja i jego nowe teledyski disco polo, również i o nich was poinformujemy!

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL