Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Konopla trenuje nawet w święta!

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Konopla trenuje nawet w święta!

dodano: 21.04.2017

Disco polo 2017 - co nowego w branży? Janusz Konopla tak rozkochał się w ćwiczeniach siłowych i szlifowaniu formy, że nawet w święta zajrzał do sali treningowej. Jednak tym razem nie chwycił za sztangi! Więc co tam robił?

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Konopla trenuje nawet w święta!
Disco polo 2017 - Janusz Konopla źródło: fot. archiwum prywatne Janusza Konopli

 

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Janusz Konopla trenuje nawet w święta! ,,Jeszcze nigdy nie ćwiczyliśmy w święta i ja nie wiem czy będę bo forma jest. Ale my wife tak pięknie wygląda, że chociaż popatrzę" [pisownia oryginalna - red.] - napisał na swoim fanpage'u lider zespołu disco polo Mirage.

 

Razem z żoną Martą Janusz Konopla wybrał się w święta do ekskluzywnego greckiego spa, by odpocząć przed gorącym sezonem koncertowym, złapać trochę słońca i popracować nad formą. Muzyk wraz z ukochaną upajał się cudownymi krajobrazami, lazurowym morzem, raczył wybornym winem i zajadał owocami morza. Nie wątpimy, że i w dalekiej Grecji parze towarzyszyła muzyka disco polo.

Młodzi małżonkowie nie zapomnieli jednak także o codziennej rutynie i zaglądali na siłownię nawet podczas świątecznych dni! O formę trzeba w końcu stale dbać. Janusz Konopla, który w trzy miesiące przeobraził się w gladiatora dzielnie towarzyszył swojej ukochanej podczas wielkanocnego treningu. Jednak tym razem jedynie ją dopingował!