Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Przeboje Classic na piętnastolecie małżeństwa? To możliwe!

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Przeboje Classic na piętnastolecie małżeństwa? To możliwe!

dodano: 19.06.2017

Disco polo 2017 - co nowego w branży? Zespół Classic uczcił 15-lecie małżeństwa.

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Przeboje Classic na piętnastolecie małżeństwa? To możliwe!
Zespoły disco polo - Classic źródło: materiały Polo tv

 

Znane z wielkiej estrady zespoły disco polo coraz częściej pojawiają się na prywatnych uroczystościach. Najpopularniejsze hity disco polo w oryginalnym wykonaniu można usłyszeć dziś na weselach a nawet przyjęciach komunijnych! Ale takie zlecenia jakie otrzymała ostatnio grupa Classic nie zdarzają się często!

15-lecie małżeństwa można obchodzić równie hucznie jak same zaślubiny! W końcu jest co świętować. Przekonali się o tym w długi weekend Robert Klatt i Mariusz Winnicki. Właśnie na takiej imprezie grał ostatnio zespół Classic. Sami muzycy z tej przebojowej formacji przyznali, że czuli się tym zaproszeniem zaszczyceni.

,,zagraliśmy na pięknej uroczystości z okazji 15 lecia ślubu Małgosi i Jędrzeja - dziękujemy, że mogliśmy uświetnić tą wspaniałą uroczystość. Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że na 30tce też zagramy!" [pisownia oryginalna - red.] - taki post pojawił się na fanpage'u grupy Classic.

Nas to jednak wcale nie dziwi. Grupa Classic, jak dobrze zauważył to jeden z ich fanów, ma w swym repertuarze romantyczne piosenki disco polo w sam raz na celebrację 15- lecia małżeństwa!

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL