Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - co słychać w branży? Endrju i Mario Bischin w duecie

Disco polo 2017 - co słychać w branży? Endrju i Mario Bischin w duecie

dodano: 20.03.2017

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Endrju łączy siły z Mario Bischinem. Muzycy nagrali klip disco polo do piosenki „Marina”. Ich wspólne dzieło zadebiutuje w Polo tv na początku kwietnia.

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - co słychać w branży? Endrju i Mario Bischin w duecie
Teledyski disco polo - Endrju i Mario Bischin - Marina źródło: materiały prasowe

Disco polo 2017 - co słychać w branży? Endrju łączy siły z Mario Bischinem. Muzycy nagrali wspólny klip disco polo do piosenki „Marina”. Ich dzieło zadebiutuje w Polo tv na początku kwietnia. 2017.

Mario Bischin to prawdziwy fenomen branży disco polo. Rumuński wykonawca podbił serca polskiej publiczności i od kilku sezonów można go oglądać już nie tylko w teledyskach ale również na polskich scenach. Wykonawca tak dobrze czuje się w naszym kraju, że zaczął już nawet tworzyć piosenki disco polo w języku polskim. Muzyk dał się też namówić gwiazdom disco polo do kilku wspólnych projektów. Duet z Bischinem mają już Marcin Miller, formacja Playboys oraz Yzzy. Teraz do tej grupy dołączył również Endrju! Wokaliści po raz pierwszy publicznie  wykonali ,,Marinę" na  Disco Carnaval w Poznaniu.

- Pomysł wspólnej piosenki z Mario Bischinem zrodził się spontanicznie. Tak się akurat zdarzyło, że w sezonie 2016 graliśmy na jednej scenie naprawdę dużo koncertów. Dzięki temu dobrze się poznaliśmy - zdradza nam szczegóły swego duetu z Mario Bischinem Andrzej Kozajda znany w branży disco polo jako Endrju. - W tym sezonie padł pomysł piosenki disco polo i postanowiliśmy zaprosić do naszego projektu Mario, który po zatwierdzeniu kawałka zgodził się wystąpić gościnnie w moim nowym klipie. Teledysk do piosenki „Marina” kręciliśmy w dwóch miejscach tj. w pięknym domu państwa Łuczak oraz w klubie Gisco w Dębnie - mówi nam lider grupy Endrju. - Na planie jak zwykle było radośnie, śmiesznie i w ogóle bardzo sympatycznie. W przeciwieństwie do mojej ostatniej produkcji czysto ,,fabularnej”, klip „Marina” ma zdecydowanie klubowy charakter. W teledysku oprócz Mario Bischina wystąpiły też modelki: Oktawia Zdankiewicz oraz Daria Bartusz. Na saksofonie śmigał Charis (producent, DJ) a piękne figury akrobatyczne na rurze wykonywała Iza Malendowska. Mam nadzieje, że piosenka spodoba się fanom muzyki tanecznej i będą oni przy niej miło spędzać czas - dodaje Endrju.

OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL