Polo Tv Newsy Disco polo 2017. Lider Fan-Tastic stracił głowę dla Małgorzaty Kożuchowskiej?

Disco polo 2017. Lider Fan-Tastic stracił głowę dla Małgorzaty Kożuchowskiej?

dodano: 22.03.2017

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Darek Lemański z formacji Fan-Tastic jest pod wrażeniem Małgorzaty Kożuchowskiej. Muzyk napisał dla niej piosenkę. Premiera klipu już niedługo!

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017. Lider Fan-Tastic stracił głowę dla Małgorzaty Kożuchowskiej?
Teledyski disco polo - Fan-Tastic - Kożuchowska źródło: materiały Polo tv

Disco polo 2017 - plotki i doniesienia. Lider Fan-Tastic stracił głowę dla Małgorzaty Kożuchowskiej?

Tego w branży disco polo jeszcze nie było! Darek Lemański z formacji Fan-Tastic postanowił nagrać klip o jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Klip powstanie do piosenki disco polo, która nosi tytuł „Kożuchowska” i opowiada o fascynacji gwiazdą polskiego filmu! Jak zareagowała na to piękna aktorka? Czy pojawi się w teledysku disco polo? Muzyk na razie nie chce ujawniać żadnych szczegółów, ale coś jest na rzeczy. Jak udało nam się dowiedzieć, piosenka spodobała się tytułowej bohaterce!

„Tego chyba nie było jeszcze w całej historii disco polo !!! Nadeszła wiosna a z nią pora na miłość. Czyżby nasz lider zakochał się w najpiękniejszej polskiej aktorce ? Wszystko wyjaśni się już niebawem” [pisownia oryginalna - red.] - ten intrygujący wpis na fanpage'u formacji Fan-Tastic rozpalił ciekawość mediów i fanów. Okazuje się, że Darek Lemański postanowił napisać przebój o pierwszej damie polskiego filmu, ślicznej Małgorzacie Kożuchowskiej. Czy gwiazda srebrnego ekranu pojawi się w teledysku? O tym przekonacie się już niedługo. Premiera klipu najprawdopodobniej już za kilka dni!


OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL