Polo Tv Newsy Disco polo 2017 - newsy i doniesienia. Krystian Pudzianowski ma dla was przesłanie. Sprawdźcie jakie

Disco polo 2017 - newsy i doniesienia. Krystian Pudzianowski ma dla was przesłanie. Sprawdźcie jakie

dodano: 09.02.2017

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Krystian Pudzianowski ma dla was przesłanie. Sprawdźcie jakie

Zdjęcie z artykułu: Disco polo 2017 - newsy i doniesienia. Krystian Pudzianowski ma dla was przesłanie. Sprawdźcie jakie
Zespoły disco polo - Pudzian Band źródło: materiały Polo tv

Disco polo 2017 - newsy i doniesienia. Krystian Pudzianowski ogłosił na swoim profilu specjalne przesłanie! Sprawdźcie, jaki wpis znalazł się na stronie tego zdolnego muzyka disco polo.

Krystian Pudzianowski wszedł w 2017 rok z refleksyjnym nastawieniem. Muzyk dzieli się swoimi życiowymi przemyśleniami z fanami za pośrednictwem fanpage'a! Zobaczcie, co dziś gra w duszy tego sympatycznego muzyka disco polo!

,,Nasze życie ma cztery wielkie cele
Żyć-Kochać-Uczyć się -Pozostawiać po sobie coś cennego
Miłego dnia wam życzę" [pisownia oryginalna - red.] - taki wpis pojawił się dziś na fanpage'u lider grupy Pudzian Band.

Krystian Pudzianowski, dzięki któremu disco polo wzbogaciło się o takie teledyski disco polo jak „Cała sala buja się”, „Całuj mnie do rana”, „Mój aniele”, „Jesteś wszystkim co dziś mam”, „Tylko Tobie dam” czy „Weekend Polaka” na pewno nie musi martwić się dziś o ten ostatni cel. Jesteśmy też przekonani, że w życiu muzyka disco polo nie brak i miłości. Wykonawca, jak mało kto potrafi też cieszyć się życiem i czerpać z niego pełnymi garściami. Widać to chociażby w jego klipie zrealizowanym do piosenki disco polo „Weekend Polaka”.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL