Polo Tv Newsy „Disco Polo" - film o polskiej muzyce tanecznej i najbardziej kolorowa produkcja polskiej kinematografii podbija serca widzów! W pierwszy weekend film zgromadził aż 250 tys. osób!

„Disco Polo" - film o polskiej muzyce tanecznej i najbardziej kolorowa produkcja polskiej kinematografii podbija serca widzów! W pierwszy weekend film zgromadził aż 250 tys. osób!

dodano: 03.03.2015

Wielki sukces „Disco Polo" - film Maćka Bochniaka obejrzało już 250 tys. osób. Tak ogromna frekwencja w pierwszym weekendzie po premierze zaskoczyła nawet twórców!Na ten film fani disco polo czekali od dawna. Znakomita, gwiazdorska obsada, największe hity polskiej muzyki tanecznej w nowej, odświeżonej aranżacji, dramatyczne zwroty akcji i zwariowana fabuła – to wszystko sprawiło, że widzowie w całym kraju wprost szturmowali sale kinowe.Zenek Martyniuk, który dla twórców filmu był największą inspiracją, na swoim fanpage'u pochwalił aktorów za znakomitą interpretację utworów grupy Akcent! Przypominamy, że wielki hit Akcentu „Pragnienie miłości” w wykonaniu Dawida Ogrodnika jest oficjalnym teledyskiem promującym film.Po takiej rekomendacji nikt już zapewne nie może wątpić, że ten obraz okaże się największym wydarzeniem filmowym roku!