Polo Tv Newsy "Disco Polo Hit Wszech Czasów" - Gala Finałowa

"Disco Polo Hit Wszech Czasów" - Gala Finałowa

dodano: 25.07.2013

Kto zwyciężył?W dniach 26-27 lipca 2013 r. w ostródzkich Czerwonych Koszarach odbędzie się jubileuszowy, XVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej.
Po raz kolejny na scenie spotkają się najwięksi artyści muzyki tanecznej w Polsce.

 

Dwudniowy festiwal to prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki dance, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwszy dzień odbędzie się pod hasłem „Hit Wszech Czasów Disco Polo”
i będzie przeglądem największych przebojów Disco Polo ostatniego dwudziestolecia wybranych przez widzów Polo TV. Na scenie wystąpią tacy artyści jak Classic, Bayer Full, Akcent, Boys oraz Weekend. Pierwszy dzień zamkną koncerty zespołu Papa D. a także występ włoskiej mega-gwiazdy stylu Italo Disco  - Francesco Napoli.

 

„Jeśli kochacie taniec i rytmy disco nie może Was zabraknąć przy wyborze Hitu Wszech Czasów Disco Polo. To będzie taneczna esencja blisko dwóch dekad ewolucji muzyki disco polo. Bądźcie z nami
w Ostródzie lub włączcie Polo TV
– zachęca do udziału w Festiwalu Małgorzata Golińska, prezes Polo TV.


Ważna informacja dla wszystkich fanów, którym nie uda się wziąć udziału w koncercie na żywo. Relacja z "Gali Finałowej Disco Polo Hit Wszech Czasów" - już 4 sierpnia 2013 o godzinie 20:00! Tylko w Polo tv!


Tagi