Polo Tv Newsy Disco Polo Live - relacja z Ostródy

Disco Polo Live - relacja z Ostródy

dodano: 08.08.2014

Robert Klatt zaprasza Was do Ostródy. Program Disco Polo Live prowadzić będzie za kulisami słynnego festiwalu. Gośćmi programu będą muzycy występujący w tym roku na Młodej Scenie: B-QLL, After Party i M.Jay. Robert porozmawia także z legendą sceny disco polo, grupą Maxel, obecną na rynku od 21 lat.
W tym tygodniu Disco Polo Live zapowiada się interesująco. Prowadzący Robert Klatt zabierze Was na 19. Festiwal Muzyki Tanecznej do Ostródy. W programie wywiady z gwiazdami festiwalu. Będzie jak zawsze wspaniała muzyka i interesujące wywiady.

Poczujcie niesamowitą atmosferę tego letniego festiwalu i dowiedzcie się, jak wygląda on od strony sceny. Muzycy disco polo opowiedzą Wam o swoich wrażeniach i odczuciach, towarzyszących im podczas największego święta muzyki tanecznej.

W programie, jak zawsze, notowanie listy przebojów. Wśród wykonawców dobrze Wam znani Freaky Boys, After Party, Exaited, MIG i Stachursky. Kto zajmie pierwsze miejsce? Oglądajcie program i przekonajcie się sami. Sobota, 9 sierpnia, godzina 19:00.


Tagi