Polo Tv Newsy Disco Star 2015 już niedługo na Waszych ekranach! Czy 15 stycznia wśród kandydatów na castingu w Katowicach pojawi się nowa gwiazda?

Disco Star 2015 już niedługo na Waszych ekranach! Czy 15 stycznia wśród kandydatów na castingu w Katowicach pojawi się nowa gwiazda?

dodano: 05.01.2015

Już 15 stycznia w hotelu Qubus w Katowicach rozpoczynamy castingi do Disco Star 2015. To właśnie tam w 2012 roku stawili się na swoje pierwsze przesłuchanie chłopaki z grupy Jago Young. Jak się później okazało to miejsce stało się dla nich szczęśliwe. To właśnie ten zespół został pierwszą Disco Star stacji Polo tv! Czy Katowice po raz kolejny przyniosą komuś szczęście? Może i tym razem właśnie tam pojawi się nowy zwycięzca naszego talent show? Kolejna edycja Disco Star 2015 już niedługo na ekranach Waszych telewizorów!Jago Young – zwycięzca pierwszej edycji naszego talent show też startował na castingu w Katowicach. Dziś nikomu nie trzeba ich już przedstawiać. Prezentują nowe, mocniejsze brzmienie muzyki disco. Zespół ma się świetnie, nagrywa kolejne klipy i przygotowuje materiał do swojej debiutanckiej płyty.Czy hotel Qubus w Katowicach przyniesie i tym razem szczęście jednemu z kandydatów? Czy nowa gwiazda pojawi się właśnie w tym miejscu już 15 stycznia? Przekonamy się o tym już niebawem! Nie zwlekajcie! Czas pokazać się szerszej publiczności! Stacja Polo tv trzyma kciuki za wszystkich uczestników castingu.


Przypominamy, że przesłuchania odbywać się będą w kolejne czwartki stycznia i pierwszy wtorek lutego w następujących lokalizacjach:

15 stycznia - Katowice, hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13, od godz. 12:00

22 stycznia - Lublin, hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29, od godz. 12:00

29 stycznia - Białystok, Hotel Gołębiewski, ul. Pałacowa 7, od godz. 12:00

3 lutego - Warszawa, Klub Explosion, ul. Wał Miedzeszyński 646, od godz. 12:00

Tagi