Polo Tv Newsy Disco Star 2017 - rozdajemy wejściówki na wielki finał programu!

Disco Star 2017 - rozdajemy wejściówki na wielki finał programu!

dodano: 11.05.2017

Disco Star 2017 to Wasz ulubiony program? Chcecie zdobyć wejściówki na wielki finał talent show Polo tv transmitowany na żywo? Zapraszamy do konkursu!

Zdjęcie z artykułu: Disco Star 2017 - rozdajemy wejściówki na wielki finał programu!
Disco Star 2017 - konkurs źródło: materiały Polo tv

 

Disco Star 2017 - rozdajemy wejściówki na wielki finał programu! Jak możecie je zdobyć? Zróbcie tylko jedną fotę a my zrobimy resztę! Poznajcie szczegóły tego wyjątkowego konkursu!

 

Pięć podwójnych wejściówek na wielki finał Disco Star 2017 czeka już na was w naszej redakcji. Co należy zrobić, by zdobyć zaproszenie i na żywo śledzić przebieg wielkiego jubileuszowego finału talent show Polo tv? Wystarczy, że pokażecie nam, jak bawicie się przy tegorocznej edycji programu!

Jak się do tego zabrać? Zróbcie sobie odlotową fotę podczas oglądania Disco Star 2017 i wrzućcie ją na naszego Facebooka'a pod postem konkursowym. Uwaga, zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brane pod uwagę. Zastanówcie się więc dobrze, zanim wstawicie swoją fotografię, bo będziemy oceniać tylko pierwszą, którą u nas zamieścicie. Dobrze przemyślcie swój wybór - jak śpiewa w jednym ze swoich hitów gospodarz programu Marcin Miller!

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu Wielki finał. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA STRONIE POLOTV.PL