Polo Tv Newsy Disco Star - casting 2017 startuje już dziś. Co uczestnikom radzi CamaSutra?

Disco Star - casting 2017 startuje już dziś. Co uczestnikom radzi CamaSutra?

dodano: 04.01.2017

Disco Star - casting 2017 - to już dziś, w środę 4 stycznia 2017. Dowiedzcie się, jakie rady dla uczestników ma CamaSutra.

Zdjęcie z artykułu: Disco Star - casting 2017 startuje już dziś. Co uczestnikom radzi CamaSutra?
Zespoły disco polo - CamaSutra źródło: materiały Polo tv

 

Disco Star - casting 2017 - przed nami pierwszy dzień zmagań na castingu do piątej edycji Disco Star! Jakie rady ma dla biorących udział w konkursie Małgosia Główka, wokalistka formacji CamaSutra?

Małgosia, zanim rozpoczęła karierę w branży disco polo, była laureatką wielu prestiżowych konkursów muzycznych tak w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Jest więc osobą, której nieobca jest rywalizacja i stres towarzyszący występom przed jury. Dziś gwiazda formacji CamaSutra postanowiła podzielić się z wami swoimi radami, co robić by wypaść jak najlepiej przed komisją oceniającą.

- Przede wszystkim liczy się dobór odpowiedniego repertuaru. Wybierajcie to co wam w duszy gra - mówi wokalistka. - Niezwykle ważna jest też własna interpretacja utworu. Nie starajcie się na siłę nikogo naśladować. Jury dużo lepiej oceni daną piosenkę jeśli zobaczy, że wnosicie do niej coś własnego. Autorskie zmiany, własne wizje i szczere wykonanie to moim zdaniem liczy się najbardziej. Ja sama bardzo lubię słuchać swoich piosenek w wykonaniu innych. Bardzo często odkrywam ze zdumieniem, jak ludzie potrafią przetworzyć mój pierwowzór muzyczny. To bardzo fajne, inspirujące uczucie - zdradza Małgosia.

Razem z Małgosią trzymamy kciuki za wszystkich uczestników Disco Star 2017! Wiemy, że gdzieś wśród was jest nowa gwiazda disco polo!

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL