Polo Tv Newsy Disco Star - casting do nowej edycji rusza tuż po Nowym Roku! Sprawdźcie szczegóły

Disco Star - casting do nowej edycji rusza tuż po Nowym Roku! Sprawdźcie szczegóły

dodano: 21.12.2016

Disco Star - casting do nowej edycji programu Polo tv tuż tuż! Sprawdźcie, gdzie na was czekamy

Zdjęcie z artykułu: Disco Star - casting do nowej edycji rusza tuż po Nowym Roku! Sprawdźcie szczegóły
Disco Star 2017 - piąta edycja źródło: materiały Polo tv

Disco Star - casting do nowej edycji tuż tuż! Piąta, jubileuszowa edycja muzycznego talent show Polo tv już za chwilę! Nie zmarnujcie wielkiej szansy, jaką daje wam los i telewizja Polo tv! Coś na ten temat wiedzą już Jagoda, Mirek Alan Trzciński, Soleo, Eratox, Lili i wielu innych wykonawców z branży disco polo, którzy swoje pierwsze kroki do muzycznej kariery postawili właśnie na naszej scenie! Dziś na pewno tego nie żałują! Wy też możecie pójść w ich ślady! Koniecznie zgłoście się na jeden z naszych castingów!

Pierwsze przesłuchania odbędą się 4 stycznia 2017 w kolebce muzyki tanecznej - Białymstoku! Nasi jurorzy będą na was czekać od godziny 11:30 w Hotelu Gołębiewski przy ul. Pałacowej 7! Pamiętajcie, że trzeba zabrać ze sobą dowód tożsamości. Najlepiej też, byście przynieśli ze sobą własny podkład muzyczny.

Tydzień później, 12 stycznia 2017 roku będziemy was oczekiwać w Lublinie. Ekipa stacji Polo tv zaprasza was do Hotelu Mercure Lublin Centrum Al. Racławickie 12.

19 stycznia 2017 casting odbędzie się po raz pierwszy w Poznaniu! Jurorzy będą oceniali was w Sheraton Poznań Hotel na ul. Bukowskiej 3/9.

23 stycznia 2017 przesłuchania odbędą się w warszawskim Klubie Explosion na ul. Wał Miedzeszyński 646. Castingi odbywać się będą w godzinach 11:30-17:30! Już nie możemy się doczekać!

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL