Polo Tv Newsy Disco Star - casting do piątej edycji programu startuje już w środę. Jesteście gotowi?

Disco Star - casting do piątej edycji programu startuje już w środę. Jesteście gotowi?

dodano: 02.01.2017

Disco Star - casting do piątej edycji programu tuż tuż. Kto znajdzie się w naszym jury? Sprawdźcie, kogo tam spotkacie!

Zdjęcie z artykułu: Disco Star - casting do piątej edycji programu startuje już w środę. Jesteście gotowi?
Disco Star - casting 2017 - piąta edycja źródło: fot. Artur Hojny SE

 

Disco Star - casting do piątej edycji programu startuje już w środę. Jubileuszowa edycja programu rozpocznie się w Białymstoku. Pierwszy casting do talent show Polo tv startuje 4 stycznia 2017 w kolebce muzyki tanecznej. Kto zasiądzie w komisji? Kto będzie was wspierał za kulisami? Jacy uczestnicy pojawią się na scenie? Jakie piosenki disco polo zaśpiewają?

Część odpowiedzi już znamy! Jako pierwsi oceniać będą kandydatów na nową Disco Star Marcin Miller z grupy Boys i Radek Liszewski z formacji Weekend! W piątej, jubileuszowej edycji show Polo tv na pewno nie zabraknie niespodzianek!

Już w środę pierwsza seria przesłuchań i pierwsi zwycięzcy, którzy przejdą do głównego, warszawskiego castingu. Za kulisami kciuki trzymać za was będą gwiazdy i zespoły disco polo: Magda Niewińska, która od dwóch edycji zajmuje się treningiem wokalnym uczestników Disco Star oraz Robert Sasinowski, lider legendarnej formacji Skaner! Profesjonalne wsparcie będzie więc zapewnione! Wpadajcie na casting i dajcie z siebie wszystko. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników naszego show i już nie możemy doczekać się pierwszej relacji z castingu. Znajdziecie ją oczywiście w Polo tv i na naszej stronie internetowej.

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL