Polo Tv Newsy Disco Star - casting tuż tuż. Powspominajmy minione edycje!

Disco Star - casting tuż tuż. Powspominajmy minione edycje!

dodano: 03.01.2017

Disco Star - casting coraz bliżej a my postanowiliśmy przypomnieć wam castingowe występy zwycięzców poszczególnych edycji! No to zaczynamy z formacją Jago Young!

Zdjęcie z artykułu: Disco Star - casting tuż tuż. Powspominajmy minione edycje!
Disco Star - casting 2017 źródło: materiały Polo tv

Disco Star - casting zbliża się wielkimi, a nawet bardzo wielkimi krokami. Przypominamy wam castingowy występ Jago Young! Zespół na castingu zagrał kawałek z repertuaru Power Play „Daj Buziaka coś tam coś tam”. Ich występ dosłownie porwał do tańca pierwszą damę branży disco polo. Shazza nie mogła usiedzieć na miejscu! Nic więc dziwnego, że chłopaki zaszli w programie na sam szczyt! Po drodze musieli jednak pokonać sporą konkurencję.

W pierwszej edycji programu pojawili się także takie gwiazdy i zespoły disco polo jak Mirek Alan Trzciński, Soleo, Łukasz Gibski i Jacek Gwiazda - wykonawcy, którzy po programie stworzyli grupę Stereo, Mikayla, oraz eXelent.

Do półfinału przeszedł prócz Jago Young także Mirek Alan Trzciński obecny wokalista formacji Milano. Film z castingowym występem i wykonaniem piosenki disco polo „Daj Buziaka coś tam coś tam” przez Jago Young znajdziecie na fanpage'u Polo tv.

Wszystkich, którzy nie zdecydowali się jeszcze czy powinni pojawić się na jutrzejszym castingu w Białymstoku, zachęcamy do jego obejrzenia. Może dzięki niemu uwierzycie w siebie. Disco Star jest otwarty dla każdego. Każdy może dzięki nam stać się nowa gwiazdą disco polo! Wystarczy chcieć.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL