Polo Tv Newsy Disco Star - casting. Zapoznajcie się z radami jurora

Disco Star - casting. Zapoznajcie się z radami jurora

dodano: 03.01.2017

Disco Star - casting do piątej edycji talent show Polo tv tuż tuż. Sprawdźcie, jakie rady ma dla was jeden z jurorów Radek Liszewski.

Zdjęcie z artykułu: Disco Star - casting. Zapoznajcie się z radami jurora
Disco Star - casting 2017 - juror Radek Liszewski źródło: materiały Polo tv

 

Disco Star - casting do piątej edycji Disco Star już w środę! Czekamy na was w Białymstoku.

Wielkie emocje, muzyczne zmagania, trema, stres i konkurencja - piąta edycja Disco Star rozpocznie się oficjalnie już jutro w kolebce muzyki tanecznej - Białymstoku! Za stołem sędziowskim zasiądą Radek Liszewski i Marcin Miller - dwie legendy branży disco polo. Jeden ma na koncie 100 milionów odsłon w serwisie YouTube, drugi w swoim repertuarze ma Hit Wszech Czasów! Zapytaliśmy lidera grupy Weekend czego oczekuje po pierwszym castingu i jakie ma rady dla uczestników piątej edycji. Oto co nam wyznał!

- Przeżyłem już dwie edycje Disco Star i bardzo dobrze je wspominam. Z niecierpliwością czekam na kolejny narybek. Czego oczekuję? Na pewno indywidualności, prawdziwości. Jeśli ktoś przychodzi z piosenką np. Zenka Martyniuka i próbuje go wiernie kopiować, nie zdobędzie zbyt wiele uznania. Naśladownictwu mówię zdecydowane nie! Moja rada dla wszystkich uczestników programu jest tylko jedna: bądźcie sobą! Zaprezentujcie własne autorskie interpretacje przebojów disco polo! - radzi lider grupy Weekend.

Radek zdradził nam także, co czuje, kiedy słyszy własne piosenki disco polo w wykonaniu uczestników show. - To niesamowita sprawa. Kiedy słyszy się swój własny przebój disco polo w interpretacji i wykonaniu kogoś innego na pewno robi to wrażenie - mówi Radek Liszewski.

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL