Polo Tv Newsy Disco Star już w blokach startowych! Program rusza już w marcu!

Disco Star już w blokach startowych! Program rusza już w marcu!

dodano: 17.02.2015

Na ten moment czekaliście od dawna. Kochani, już wkrótce po raz kolejny rozpoczną się zmagania uczestników programu Disco Star. To już trzecia edycja naszego muzycznego talent show. Przeczytajcie, jakimi zasadami będzie rządzić się nasz muzyczny show!


fot.: Artur Hojny SE

W Disco Star już po raz trzeci wezmą udział młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę taneczną i dyskotekową. Program składa się z czterech etapów: castingów, eliminacji, półfinału i finału, który - przypominamy - będzie nadawany na żywo! To między innymi dzięki Wam już wkrótce zalśni nowa gwiazda disco polo!


fot.: Artur Hojny SE

Eliminacje

Na etapie castingów jury w składzie Shazza, Bartek Padyasek, Patryk Pegza oraz Marcin Miller wyłoniło 36 wykonawców, którzy przeszli do etapu eliminacji. W każdym z sześciu odcinków eliminacyjnych rywalizować będą trzy pary uczestników a ich występ oceni jury. Trzech zwycięzców poszczególnych pojedynków stanie do walki o półfinał, do którego przejdzie tylko jeden z nich. Cała trójka wykonuje wspólnie jeden utwór. Najlepszy zawodnik przechodzi do kolejnego etapu. Zwycięzcę każdego z sześciu odcinków eliminacyjnych wyłoni jury. W razie braku jednomyślności wśród trójki oceniających decydującym, „złotym” głosem dysponuje gospodarz programu Marcin Miller. To on podejmie ostateczną decyzję i zadecyduje, kto przechodzi dalej.


Półfinał

Po sześciu odcinkach eliminacyjnych do półfinału przechodzi sześciu wykonawców. Staną oni do dwóch pojedynków, po trzech uczestników w każdym. Podczas pojedynku wykonają jeden dowolnie wybrany utwór. Następnie jury zadecyduje który z wykonawców przechodzi do finału. W ten sposób zostanie wytypowana dwójka finalistów. Trzeciego spośród pozostałej czwórki półfinalistów wybiorą widzowie w drodze głosowania SMS. Głosowanie trwać będzie przez cały tydzień i zakończy się podczas wielkiego finału nadawanego na żywo na antenie stacji Polo tv.


Finał

Wielki finał trzeciej edycji Disco Star nadawany będzie na żywo. Podczas finału poznamy trzeciego finalistę, wybranego dzięki głosom widzów. Następnie cała trójka wykona po dwa wybrane przez siebie utwory. Kto zostanie nową Disco Star zadecydują wspólnie widzowie i jurorzy! O szczegółach ostatecznego głosowania poinformujemy Was już wkrótce.


Wielkie emocje tuż, tuż

Program Disco Star pojawi się na naszej antenie już w marcu. Przez kolejne tygodnie będziecie mogli śledzić zmagania kandydatów i obserwować narodziny nowej gwiazdy muzyki tanecznej. Każdemu z kilkunastu odcinków towarzyszyć będą ogromne emocje, oraz rywalizacja między trójką jurorów a gospodarzem programu. Ten ostatni dysponuje bowiem złotym głosem co stawia go w uprzywilejowanej pozycji. W razie braku jednomyślności wśród jurorów to właśnie on przejmuje inicjatywę i ostatecznie typuję zwycięzcę odcinków eliminacyjnych.

Zmagania uczestników III edycji Disco Star oglądać będzie można na antenie Polo tv w sobotę o godzinie 18:00. Każdy z odcinków po premierze telewizyjnej będzie można zobaczyć na stronie internetowej Polo tv.


Autor zdjęć: Artur Hojny SE