Polo Tv Newsy Disco Star – kto zasiądzie w jury piątej edycji? Zdradźcie nam kogo chcielibyście zobaczyć w roli jurora!

Disco Star – kto zasiądzie w jury piątej edycji? Zdradźcie nam kogo chcielibyście zobaczyć w roli jurora!

dodano: 28.12.2016

Piąta, jubileuszowa edycja talent show Polo tv Disco Star za chwilę stanie się faktem. Już 4 stycznia rusza pierwszy casting do programu. Nasze ekipa czekać na was będzie od 12:00 w Białymstoku w hotelu Gołębiewski przy ul Pałacowej 7. Kto w przyszłą środę zasiądzie za stołem sędziowskim?

Zdjęcie z artykułu: Disco Star – kto zasiądzie w jury piątej edycji?  Zdradźcie nam kogo chcielibyście  zobaczyć w roli jurora!
Disco Star piąta edycja źródło: Materiały Polo tv

 Zastanawiacie się jaki będzie skład jury? Czy pojawią się w nim wasi ulubieńcy? Kogo chcielibyście tam zobaczyć? Zadaliśmy wam to pytanie kilka dni temu na naszym fanpage'u! Okazuje się, że przeważająca większość z was chciałaby zobaczyć w roli jurora króla disco polo Zenka Martyniuka. Wiele głosów otrzymał też Czadoman i Sylwek Gazda. Ale najciekawsze jest to jak wielu widzów Polo tv chciałoby zobaczyć na miejscu jurora Przemka Budkę lidera grupy Eratox – zwycięzcę trzeciej edycji naszego show! To tylko świadczy o tym jak potężną trampoliną do sławy jest Disco Star! Dla kogo stanie się nią piąta edycja naszego show? Wiemy, że Disco Star 2017 jest gdzieś wśród was. I to Wy pomożecie nam ją znaleźć! A co do pełnego składu jury to potrzymamy was jeszcze chwilę w niepewności!